جستجو
دسته بندی کالاها
  منو بستن

  درباره ما

  کالپاک (مخفف کالای پاک)، فروشگاهی است اینترنتی مستقر در جزیره ی زیبای کیش، که از بستر وب به فروش آنلاین انواع کالاهای پاک کننده و شوینده مورد نیاز خانواده می پردازد. کالپاک رسالت خود را حمایت از اقتصاد و سلامت خانواده  میداند؛ به همین دلیل بهترین شوینده ها و پاک کننده های ایرانی را پایین تر از قیمت مصرف کننده و با تخفیفات مناسب و ارسال رایگان به دست کیشوندان عزیز می رساند.

  انواع شوینده ها، اعم از شوینده های منزل، لباس، ظروف و همچنین شوینده های بهداشت فردی مانند انواع شامپو، صابون، ژل ضدعفونی کننده و .... در کالپاک  موجود میباشند. گلرنگ، سافتلن، اوه و راپیدو از جمله ی برندهای معتبر ایرانی موجود درکالپاک هستند.

  کالپاک همچنین در راستای حمایت از اقتصاد خانواده، به صورت موقت، فصلی و یا تحت عنوان فروش ویژه به فروش  کالاهای اساسی مانند: برنج، روغن، رب، ماکارونی، انواع کنسرویجات و... همت گماشته تا کیشوندان عزیز بخش قابل توجهی از هزینه های خوراکی خود را زیر قیمت مصرف کننده و با ارسال رایگان خریداری نمایند.

  تمام محصولات ارائه شده در کالپاک دارای مجوز و استانداردهای لازم از وزارت بهداشت و مراجع مربوطه بوده و تاریخ مصرف هر کالای ارسالی بصورت مجزا کنترل میشود.

  کالپاک دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک می باشد.

  کالپاک یک سوپر مارکت آنلاین نیست! بلکه فروشگاهی است تخصصی برای کیشوندانی که به دنبال خریدی امن، راحت، اقتصادی و هوشمندانه هستند.